Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Słupsko - Oferty „sprzedam mieszkanie”

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice(Słupsko + 19 km)

343 416 zł37,06 m² 9 266,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Stare Gliwice,Gliwice(Słupsko + 19 km)

690 000 zł78,76 m² 8 760,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł45,24 m² 10 057 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Hutniczej w świetnie skomunikowanej części miasta. Powierzchnia: 46,25 m + piwnica Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł47,82 m² 4 914,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Zabrza przy ul. Kowalskiej (osiedle Barbary Śródmieście). Lokal ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł80,79 m² 7 414,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim -idealne do własnej aranżacji Parametry podstawowe: > Powierzchnia mieszkania: 80,79 m > Balkon: 5,82 m >.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł53,64 m² 6 879,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane i przytulne mieszkanie o powierzchni 53,64 m2, zlokalizowane w Zabrzu nie opodal ronda Sybiraków, w ocieplonym i dobrze utrzymanym bloku. Nieruchomość 3 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Spokojna

Śródmieście,Zabrze(Słupsko + 24 km)

135 000 zł28,30 m² 4 770,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zabrze Centrum ul.Spokojna Na sprzedaż kawalerka położona w cetrum miasta Zabrze 28,3 m2 +piwnica 5m2. Niski czynsz - 220zł z funduszem remontowym Mieszkanie idealne na start dla pary lub singla.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł97,29 m² 10 586,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na Dzień Otwarty 14.05. (czwartek) godz. 16:30-17:30. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia godziny spotkania. Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 97,29 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 000 zł49,89 m² 9 581,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Nie współpracujmy z agencjami nieruchomości Przestronne 2pokoje dodatkowo z balkonem na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowowiejska

Słupsko,śląskie

130 000 zł55 m² 2 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo spokojna okolica, duzo zieleni wokolo, niskie koszty utrzymania. MIeszkanie bylo kapitalnie remontowane 2 lata temu, a caly budynek ocieplony (nowa elewacja). Ze Slupska jest blisko do wezla A4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Tadeusza Kotarbińskiego,Zabrze(Słupsko + 24 km)

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, ul. Gdańska Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na 7. piętrze w 11-piętrowym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij