Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Słupsko - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom Wilkowice

Wilkowice(Słupsko + 19 km)

589 000 zł121 m² 4 867,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stylu nowoczesnej stodoły, łączący minimalistyczną elegancję z funkcjonalnością i energooszczędnymi rozwiązaniami. Dom idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Czastary

Czastary(Słupsko + 11 km)

415 000 zł104 m² 3 990,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesny dom parterowy 82 m W spokojnej okolicy idealny dla rodziny Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom parterowy o powierzchni użytkowej 82 m , wybudowany według przemyślanego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Leśnica

Leśnica(Słupsko + 22 km)

290 000 zł111 m² 2 612,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Proponujemy do sprzedaży: - kameralny - położony w bardzo ładnej okolicy graniczącej z Parkiem Krajobrazowym Góry Św. Anny - usytuowany w spokojnej części miasteczka - z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wilkowice(Słupsko + 19 km)

1 590 000 zł166,70 m² 9 538,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Nowoczesny Dom w Cichej, spokojnej dzielnicy Zbrosławic - Wilkowice! Połączenie nowoczesności z komfortem w otoczeniu pięknego ogrodu, w niedalekiej odległości las. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Okrężna

Maciejów,Zabrze(Słupsko + 24 km)

890 000 zł175 m² 5 085,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:287 m²

Dom W zabudowie szeregowej spokojne osiedle świetna lokalizacja do własnej aranżacji Oferujemy Państwu nieruchomość posiadającą funkcjonalne wnętrze o powierzchni 175 mkw do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł95 m² 5 252,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:366 m²

Polecamy Państwu do zakupu dom usytuowany w Zabrzu Centrum ul.Plebiscytowa Dom przeznaczony jest do kapitalnego remontu , nieruchomość została przygotowana pod generalny remont, usunięto gruz, tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Potępa

Potępa(Słupsko + 21 km)

955 000 zł180 m² 5 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:942 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w miejscowości Potępa, z fotowoltaiką, ogrzewaniem gazowym oraz kominkiem z płaszczem wodnym. Nieruchomość z 2010 roku, posadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Krzemowa

Nieborowice(Słupsko + 23 km)

1 810 000 zł159,58 m² 11 342,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 385 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej części Nieborowic. Nieruchomość idealna dla osób szukających komfortowego domu w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gliwice

Ostropa,Gliwice(Słupsko + 19 km)

770 000 zł90,85 m² 8 475,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w Ostropie w cenie mieszkania - komfort i spokój w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego ,słonecznego domu w zabudowie szeregowej/.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie(Słupsko + 18 km)

1 300 000 zł380 m² 3 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 256 m²

Atrakcyjna oferta na sprzedaż, dla dwóch rodzin bądź jako inwestycja pod wynajem. Oferujemy na sprzedaż dwa domy posadowione na jednej działce o powierzchni 2256 m2. Istnieje możliwość wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Słupsko,śląskie

1 149 000 zł222 m² 5 175,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowego domu, usadowionego na działce o powierzchni około 2248 m2 w miejscowości Słupsko. Dom w Słupsku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Słupsko,śląskie

1 149 000 zł258 m² 4 453,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży nietuzinkowego domu, usadowionego na działce o powierzchni ponad 1400 m2 w miejscowości Słupsko. Dom ten o powierzchni niespełna 258m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Słupsko

Słupsko,śląskie

239 000 zł87 m² 2 747,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:390 m²

Słupsko. Przedwojenny, parterowy dom wolnostojący z użytkowym poddaszem. Pow. domu ok. 87 m2, pow. działki 390 m2. Wymaga kapitalnego remontu. Duży pokój z kominkiem i z pięknym kaflowym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij